ТРГОВСКАТА МРЕЖА НА РУДИНЕ

Богата палета на производи и брендови

Почетоците на трговскиот процес


Од октомври 1989 година, основна дејност на РУДИНЕ ММ ДОО Скопје е трговија и производство на храна. Од таа година РУДИНЕ ММ ДОО Скопје е целосно посветена на исполнување на своите цели:


1. Трговска компанија бр.1.

2. Формирање стратешки партнерства со странски реномирани производители на храна.

3. Долгорочна лидерска позиција на пазарот.

4. Пласирање на одлични прехранбени производи по конкурентни цени.

5. Континуирано подобрување на ефикасноста на нашите сектори (логистика, дистрибуција, трговска размена и маркетинг).


Фокусирањето кон овие цели, резултира во долгорочна соработка со повеќе од 50 меѓународни прехранбени компании.

РУДИНЕ ММ ДОО Скопје соработува со компании од Германија, Австрија, Италија, Франција, Данска, Шпанија, Полска, Хрватска, Романија, Бугарија, Србија ...

Асoртиманот на производите на РУДИНЕ


РУДИНЕ ММ ДОО Скопје како трговско друштво за трговија со храна, е специјализирано за увоз и дистрибуција на повеќе од 5000 производи, распоредени во следните категории:

Cheese and butter

Млечни производи

Путер

Кашкавал

Зденки

Сирење...

milk

Десерти

Протеински пудинг

Овошен пудинг

Протеински јогурт

Овошен јогурт

Десерти...

Meat

Месни производи

Салами

Пилешки и свински колбаси

Свежо месо

Замрзнато месо...

fish

Риба и морска храна

Конзервирана туна

Филе од чаден лосос

Ракчиња

Лигњи

Школки

Октопод...

oil

Масло и оцет

Класично масло

Екстра девствено маслиново масло

Органско масло

Масло од семе

Ароматизирано масло

Оцет

Балсамико ди Модена

Ачето Балсамико...

nut

Jаткасти плодови

Лешници

Бадеми

Ф'стаци

Индиски ореви...

Сушено овошје

care

Нега и хигиена

Купки

Гелови за туширање

Течни сапуни

Омекнувачи за алишта

Детергенти за машинско и рачно перење...

beverage

Пијалоци

Сок

Вода

Кафе...

wine

Алкохолни пијалоци

Просеко

Малвасија

Ламбруско

Розе Брут...

sauces

Сосови

Сос за готвење

Теријаки сос

Песто сос

Соја сос...

herbs

Зачини

Босилек

Рузмарин

Чили

Оригано

Кари

Куркума...

Спреј со билки...

pasta

Тестенини и производи од брашно

Лазањи

Канелони

Паста

Тортиљи...

choco

Кондиторски производи

Торти

Колачи

Чоколади...

choco

Вегански производи

Веге млеко

Напитоци

Закуски...

Приватни марки

Бела Дона кашкавал
Кашкавал
Тортиља
Тортиља
Пелати
Пелати
Ементалер
Кашкавал
Путер
Путер
Маслиново масло
Маслиново масло
Туна
Туна
Пршута
Пршута

Пласман на производи

Производител
Дистрибутер
Купувач
Среќен потрошувач

Контактирајте не

Ул. Лисец бр.1, 1000 Скопје, Република С.Македонија

+ 389 2 2433000

rudine@t.mk

Пишете ни: